Kód: KRABICKA KRABICKA-S-MYDLEM Zvolte variantu

Květinová krabička

550 Kč 730 Kč od 550 Kč
na objednávku na objednávku Zvolte variantu
varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Květinová krabička s kvítky ve floristické hmotě, která vydrží i delší cestu bez potřeby květinu jakkoliv zaopatřit vodou. Roztomilý dárek pro všechny, kteří chtějí originálnější pojetí květiny.

Květinu si objednejte minimálně den předem s vyzvednutím u nás v květinářství. Pro květinový rozvoz po Jablonci nad Nisou můžete využít služeb foodora.cz(damejidlo.cz).

Můžeme doručit do:
26.7.2024 26.7.2024 Zvolte variantu
Kategorie: Květiny

Naše květinové krabičky jsou roztomilé, plné kvítků a krásně voní. Rozkvetlá krabička je ideální i na delší cesty, protože květy jsou upraveny tak, aby vydržely bez zalití i několik dní. Můžete si vybrat z varianty krabičky plné kvítků, nebo dárek ještě pozvednout a nechat si do ní přidat ručně vyrobené přírodní mýdlo od Almara Soap. O květinovou krabičku není potřeba nijak pečovat. Pokud však chcete, aby kvítky vydržely co nejdéle svěží, je možné ji občas opatrně zalít troškou vody. Do krabiček vybíráme vhodné kvítky, které vydrží dlouho čerstvé. Některé květy i postupně dosychají, takže radost může dělat i dlouhé týdny. Květiny vybíráme podle sezóny a dostupnosti. Krabička tedy bude pokaždé trošku jiná, vždy je ale připravována z toho nejkrásnějšího, co zrovna kvete.