Jak nakupovat

Jak to u nás s nákupem květin chodí?

 

Květiny si u nás můžete vybrat osobně při návštěvě našeho ateliéru na Podhorské ulici. Květiny vám rády uvážeme na počkání.

Pokud chcete mít jistotu, že ve vázách budeme mít přesně to, co si pro danou příležitost přejete, zavolejte nám minimálně týden předem. Květinu s vyzvednutím u nás v ateliéru si můžete objednat také telefonicky na +420 777 971 181

Často nám od vás chodí zprávy na facebook, nebo instagram. Tyto zprávy však někdy nepřečteme tak rychle, abychom kytičku včas připravily. Během dne máme spoustu práce s vázáním květin, proto je vždy lepší zavolat.

Neradi voláte? Právě pro vás je náš objednávkový systém v internetovém obchodě. Květinu si můžete pohodlně objednat a potom už jen vyzvednout na Podhorské. Tento obchod slouží především vám, kteří důvěřujete našemu výběru nejkrásnějších kvítků – kytičku připravíme podle vašeho finančního rozpočtu, květy vybíráme podle dané sezóny.

Při objednávání v internetovém obchodě je nutné květinu objednat minimálně den před jejím vyzvednutím, abychom měly dostatek času na její přípravu. Pokud potřebujete květinu již v den objednání, využijte systém Foodora.cz, kde si ji můžete nechat i doručit.

Věnce, které máme aktuálně skladem, si můžete objednat s vyzvednutím od následujícího dne, nebo nechat zaslat Zásilkovnou. Pokud se vám líbí věnec, který je aktuálně na objednávku, znamená to, že vám podle dané předlohy uděláme stejný věneček, jen na jeho výrobu budeme potřebovat přibližně 14 dní. Tyto věnce si tedy můžete vyzvednout 2 týdny od objednání, nebo nechat zaslat Zásilkovnou.

Dárkové poukazy vám rády nachystáme v obchodě, nebo zašleme Zásilkovnou. Využít je můžete při osobní návštěvě u nás v ateliéru. Platnost poukazu není časově omezena a poukaz není možné vyměnit za peníze.

Květinové kurzy pořádáme nepravidelně několikrát ročně. Pokud si u nás koupíte poukaz na kurz, budete muset číhat na jeho termín a přihlásit se. Pokud nám zanecháte kontakt, rády vám dáme vědět, až se bude kurz chystat.

V obchodě přijímáme hotovost i platební karty.